Kredīts bez ķīlas

Šodien ātrais naudas kredīts bez ķīlas internetā ir kļuvis par vispopulārāko finanšu pakalpojumu. Ik dienas to izmanto vairāk kā 10 tūkstoši LR iedzīvotāju, kas novērtē šī pakalpojuma priekšrocības. Galvenais iemesls, kādēļ kredīts bez ķīlas ir tik populārs ir ātrums. Nauda bankas kontā tiek ieskaitīta mazāk kā 1 stundas laikā. Na vajadzīgs galvotājs, izziņa no darba devēja vai ķīla. Aizņemies atbildīgi.

Aizdevējs Pirmais kredīts bez procentiem Reģistrācijas maksa VecumS Mēneša % likme Nauda kontā* Maksimālā summa Termiņš Saņemt naudu
krediti 24 līdz 300 EUR
(aizdod visbiežāk)
0,01 EUR
20 – 75 10% 10 minūtes 300 EUR 30 dienas Uzzināt vairāk
līdz 275 EUR 0,01 EUR 20 – 70 no 10% 15 minūtes 275EUR 40 dienas
Uzzināt vairāk
krediti 24 Kredītlīnija līdz 3000 eur (jauna akcija) 0,01 EUR
18 – 70 10% 15 minūtes 3000 EUR līdz 2 gadiem Uzzināt vairāk
Līdz 200
EUR
0,01 EUR 20– 65 10% 10 minūtēs 200 EUR 30 dienas Uzzināt vairāk
bigbank Izskata pieteikumu bez maksas. Jāsedz komisija, slēdzot līgumu.
20 – 73 pēc vienošanās 4 -5 darbadienas 10000 EUR līdz 5 gadiem Uzzināt vairāk

Kā iegūstams kredīts bez ķīlas internetā?

Lai aizņemtos internetā Tev būs vajadzīgs bankas konts, epasts, mobilais telefons un internetbankas pieslēgums. Kredīts bez ķīlas internetā ir pieejams salīdzinoši vienkārši un pat izdevīgi, ja zina kā to izdarīt pareizi.

Svarīgi – vairākos uzņēmumos tiek piedāvāts kredīts bez ķīlas un maksas (bezprocentu kredīts), taču šis piedāvājums ir spēkā tikai aizņemoties pirmajā reizē.

Kopumā pieteikšanās kredītam ietver sekojošus soļus:

  • salīdzini visus aizdevumus (atrodi, kurš kredīts bez ķīlas jeb atrie crediti);
  • piesakies aizdevumam, aizpildi anketu;
  • pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 EUR);
  • norādi, cik liels kredīts tev vajadzīgs;
  • jāsaņem naudu.

Pie nosacījuma, ka tev un aizdevējam bankas konts ir vienā un tajā pašā bankā, naudu saņemsi jau pēc 10 – 20 minūtēm. Ja bankas būs atšķirīgas, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt krietni vien ilgāk.

Minimālais vecums, lai aizņemtos ir 20 gadi un vairums kreditoru veic arī ienākumu pārbaudi, taču ne visi. Paralēli tiek pārbaudīta arī klientu kredītvēsture un vairumā gadījumu tieši slikta kredītvēsture ir galvenais iemesls, lai atteiktu aizdevumu. Ja iepriekš pagātnē ir bijuši nopietni kredītsaistību vai parādsaistību pārkāpumi, tad kredīts bez ķīlas iespējams tiks atteikts. Šādā situācijā teorētiski var noderēt kredīts pret auto ķīlu, kas ļauj aizņemties līdz pat 90% no auto vērtības 1 dienas laikā, vienlaikus saglabājot tiesības pārvietoties ar savu auto. Tas, vai aizdevums tiks piešķirts, protams, iepriekš nav zināms.

Pieredze liecina, ka kreditori vairumā gadījumu ir pretminākoši, tā rezultātā piejams gan kredīts bez darba vietas, gan naudas kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi. Nenoliedzami, reizēm būtu labāk, ja nauda vispār netiktu aizdota, taču ne par to ir šis stāsts. Kopumā kredīts bez ķīlas pieejams ātri, ērti un vienkārši. Atrodi sev piemērotāko portāla sākumlapā un aizņemies atbildīgi.

Kā atmaksājams kredīts bez ķīlas?

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu ātrais kredīts bez ķīlas tāpat kā jebkurš cits naudas aizdevums var tikt atmaksāts pirms noteiktā termiņa bez jebkādām soda sankcijām. Ja varat to izdarīt, vienkārši pārskaitiet naudu uz kreditora bankas kontu, norādot visu nepieciešamo informāciju maksājuma uzdevumā un lieta darīta. Lai pārliecinātos, ka maksājums ir sasniedzis adresātu, piezvaniet kredīta devēja pārstāvjiem un pārliecinieties par to personīgi. Ideālā gadījumā nauda būtu jāpārskaita ne vēlāk kā 2 darba dienas pirms termiņa beigām. Sevišķi aktuāli tas ir situācijās, kad jums un aizdevējam ir bankas konts dažādās komercbankās.